menu Veškeré zboží máme skladem +420 777 778 593 otevírací doba
0

Velkoobchodní spolupráce

Velkoobchodní spolupráce

Společnost FASHION AVENUE s.r.o. je významným distributorem nabízených značek, kterými jsou Guess, Guess by Marciano, Michael Kors, Victoria’s Secret. Nabízíme i použité, či vystavené zboží značek Gucci, Louis Vuitton, Prada, Miu Miu, Tods, Marc Jacobs, Dior, Burberry a mnoho dalšího. Díky neustále měnícímu se stavu zásob a různorodým požadavkům našich partnerů a klientů nabízíme 2 základní modely velkoobchodní spolupráce, které se dají navzájem kombinovat. Našim cílem je dodávat Vám zboží v co nejkratších intervalech (max. 14 dní) za co nejpříznivější ceny. 


1. Model basic

Prodávejte z našeho skladu! Tato varianta je vhodná zejména pro menší či začínající e-shopy, které nechtějí držet velké množství skladových zásob, ale přesto chtějí svým zákazníkům nabídnout široký sortiment. Díky denním aktualizacím, které se automaticky spárují pomocí xml feedu, neriskujete zklamání Vašich zákazníků, z důvodu nedodaného zboží. Distribuce probíhá okamžitě na Vaší adresu nebo po domluvě přímo na adresu klienta. Jednoduché, obrovsky rychlé a bez rizika.

Výhody:

Nevýhody:

2. Model bussines

Tento model slouží větším či dynamičtějším zákazníkům, kteří chtějí nabídku na množství zboží přesně podle svých představ a potřeb. Dalším, neméně důležitým faktorem je vyšší marže.

Tyto nabídky pochází od našich zahraničních dodavatelů. Forma nabídky je zaslána pomocí tabulky a přiložených obrázků s možností volby kusů a barev. Toto dělá Váš business businessem. 

Zboží je limitované počtem, proto je nutná rychlá reakce. Rychlost se Vám opravdu vyplatí. Do 14. dní dostanete zboží na kterém můžete vydělat mnohem více peněz.

Výhody:

Nevýhody:

Oba modely se dají úspěšně kombinovat, záleží jen na Vás jaký záměr s Vaším eshopem či prodejnou máte.

V případě zájmu či potřebě detailnějších informací nás neváhejte kontaktovat na adrese: info@fashionavenue.cz či na telefonu: +420 777 778 593