menu Potřebujete poradit? +420 777 778 593 otevírací doba
0

Chci koupit nebo prodat

INFORMACE PRO KUPUJÍCÍ


Kousky z přehlídkových mol, červených koberců a světel reflektorů mohou být i Vaše!

Díky Fashion Avenue Bazaru si můžete koupit i Vy zboží od ikon světové módy!


Vzhledem k tomu, že kupujete zánovní zboží, je potřeba věnovat pozornost fotografiím, které produkt představují. Zboží, které nabízíme, je v různé kondici a díky tomu také v odlišných cenách.

Všechny vrásky, které zboží za svou existenci nasbíralo, jsou důsledně zdokumentovány, abyste byli zcela informováni a předešli případným zklamáním při otevření Vašeho balíčku.

Naše zboží poznáte jednoduše! Je opatřeno pečetí s naším logem. Pokud je pečeť neporušena, můžete si být jistí, že držíte v ruce originál.

V případě rozlomení či jiného znehodnocení pečetě neručíme za originalitu zboží. Jestliže si při nákupu nevíte rady, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy na čísle +420 777 778 593.

Zboží Vám bude dodáno pečlivě zabalené pro ochranu před jeho poškozením.

Každá kabelka bude uložena v protiprachovém pytli (dust bag). Nebude-li k dispozici originální, obdržíte nový náhradní dust bag.


V případě, že nebudete s obdrženým zbožím spokojeni, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás seznámíme s postupem pro vrácení zboží.INFORMACE PRO PRODÁVAJÍCÍ


Všichni víme, že každá věc časem více či méně zevšední.

Přijde Vám líto vidět krásné luxusní věci jen tak ležet ladem, protože Vám už službu udělaly?

Vzpomeňte si na okamžik, kdy jste tyto věci drželi s velkým nadšením poprvé v ruce a dopřejte tuto radost někomu dalšímu. Můžete tak obohatit šatník někoho jiného o tyto dobře vypadající kousky.


K prodeji přijímáme kabelky, peněženky, šátky a rovněž i doplňky světových značek Louis Vuitton, Dior, Chanel, Prada, Gucci, Hermés, Fendi, Burberry, Dolce & Gabbana, Michael Kors a další dle předchozí dohody a v závislosti na výši pořizovací ceny.


Máte doma originální kousek od Louis Vuitton, Dior, Prada, Gucci, Chanel, který již nenosíte?  

Tak neváhejte. Zdarma jej můžete nabídnout k prodeji na našich stránkách. Stačí si domluvit schůzku s našimi zaměstnanci na tel. čísle +420 776 004 443 a pak už se jen dostavit.

Než našim zákazníkům Vaše zboží nabídneme, podrobíme ho důsledné prohlídce, která však nikdy netrvá déle než 24 hodin. Po této analýze Vám bude nabídnuta varianta prodeje, popřípadě výkupní cena.

Při výkupu dostanete peníze v hotovosti.


V případě, že se rozhodnete pro komisní prodej, sepíšeme s Vámi řádnou komisionářskou smlouvu a zboží začneme inzerovat. Jakmile se zboží prodá a uběhne zákonná 14-ti denní lhůta, bude Vás informovat náš zákaznický servis s výzvou k převzetí částky.


V případě, že se zboží neprodá do 6-ti týdnů, budou Vás naši zaměstnanci kontaktovat ohledně možné úpravy ceny. Minimální doba komisního prodeje je 35 dní.

Jestliže si zboží vyzvednete před uplynutím 35. dne,  bude Vám účtován poplatek 1000,-Kč.


Do výkupu ani do komise není možné přijmout zboží pocházející z trestné činnosti!

Dále nelze přijmout zboží, které není originální nebo jeho pravost nebudeme schopni 100% potvrdit. Rovněž nelze přijmout zboží, jenž je výrazně znečištěno či poškozeno.


Rozhodli jste se nakoupit? Klikněte zde a můžete začít.


Váš team Fashion Avenue